Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
e-mail: sekretariat@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Związek Dealerów Samochodów
Grupa PGD
Grupa PGD

Grupa PGD to powiązane kapitałowo i organizacyjnie firmy z branży motoryzacyjnej - pierwsza polska grupa dealerska; prekursor wielomarkowości w Polsce i pierwszy polski dealer, który utworzył wielomarkowy salon samochodowy za granicą.

Grupa PGD to pierwszy dealer w Polsce, który przekroczył granicę 10 tysięcy sprzedanych samochodów w roku i 200 tysięcy sprzedanych aut w historii. Od 2004 roku firma jest notowana na listach 500 największych polskich przedsiębiorstw przygotowywanych przez redakcje Polityki oraz Rzeczpospolitej.

Prowadzimy sprzedaż i obsługę posprzedażną samochodów w Bielsku-Białej, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Sosnowcu i Warszawie. PGD ma w Polsce autoryzacje dealerskie takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Ford, Hyundai, Jeep, Kia, Mitsubishi, Nissan, Opel, SEAT, Suzuki, Volvo.

Siostrzana spółka Grupy - działający w Bańskiej Bystrzycy (Słowacja) - Euromotor to centrum motoryzacyjne, w skład którego wchodzą autoryzowane dealerstwa marek Dacia, Ford, Renault, Skoda i Volvo.

Wyznaczamy trendy również na rynku usług około sprzedażnych i posprzedażnych. Potwierdzeniem może być choćby pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży usług finansowych i ubezpieczeniowych opracowanym przez "Magazyn Dealer". Grupa jest między innymi największym odbiorcą oryginalnych części zamiennych Forda, Nissana i Suzuki w Polsce oraz największym partnerem handlowym producenta materiałów lakierniczych firmy Standox.

Grupa PGD działa zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu, traktując je jako fundament właściwych relacji z otoczeniem. Jako założyciel i członek Związku Dealerów Samochodowych, Grupa przestrzega w swojej działalności wyznaczonych standardów etycznych. Dlatego stosuje politykę CSR i Kodeks Etyczny, w których są zawarte m.in. zasady dobrych praktyk biznesowych. Dokumenty odzwierciedlają jednocześnie wartości, jakim Grupa PGD hołduje i jakich chce przestrzegać.

Grupa PGD
GRUPA  |  AKTUALNOŚCI  |  PRASA  |  PRACA  |  KONTAKT
Copyright © 2019 by GRUPA PGD